Nordlux Chytrá žárovka E27 4,7W 2200-6500K (čirá) Chytré žárovky sklo 2170052700
Kód: 2170052700Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Podrobný popis
Chytrá žárovka vytváří správnou atmosféru pro každou příležitost.Dodatočné parametre
| Kategória: | Smart |
|---|---|
| EAN: | 5704924006357 |
| Materiál: | Sklo |
| Příkon: | 4,7W |
| Výška: | 8,5cm |
| Barevná teplota: | 2200-6500K |
| Energetická třída: | E |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | čirá |
| Průměr: | 4,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 600lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Úhel paprsku: | 360° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)