Nordlux Chytrá žárovka E27 4,7W 2200-6500K (čirá) Chytré žárovky 2070102700
Kód: 2070102700Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Chytrá žárovka vytváří správnou atmosféru pro každou příležitost.Dodatočné parametre
| Kategória: | Smart |
|---|---|
| EAN: | 5704924002540 |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 13,7cm |
| Barevná teplota: | 2200-6500K |
| Energetická třída: | D |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Provedení: | čirá |
| Průměr: | 9,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 650lm |
| Závit: | E27 |
| Životnost žárovky: | 15000 hodin |
| Filtr - Světelný tok: | 601-1000lm |
| Maximální příkon: | 4,7W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)