Nordlux Birla (bílá) plast IP20 84950001
Kód: 84950001Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kulaté vestavné stmívatelné svítidlo Nordlux Birla. Úsporná LED žárovka. Vhodné pro vnitřní i venkovní použitíDodatočné parametre
| Kategória: | Venkovní |
|---|---|
| EAN: | 5701581373082 |
| Materiál: | Plast |
| Příkon: | 7W |
| Výška: | 5,75cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost: | 0,15kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP20 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 9,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 600lm |
| Typ bodovky: | vestavná |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | plynulé stmívání |
| Vhodné dokoupit: | externí stmívač |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 30000 hodin |
| Montážní otvor: | 9,5cm |
| Montážní výška: | min. 6cm |
| Úhel paprsku: | 90° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)