Nordlux Berlo (černá) Venkovní nástěnná svítidla kov, plast IP44 2418191003
Kód: 2418191003Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Venkovní nástěnné svítidlo Berlo s elegantními křivkami v černém provedení poskytne příjemné neoslňující osvětlení v okolí domu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924017643 |
| Materiál: | kov, plast |
| Hloubka: | 30,8cm |
| Šířka: | 21,2cm |
| Výška: | 39cm |
| Krytí: | IP44 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 21cm |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 10W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)