Nordlux Aurelio (černá) dřevo, kov IP20 2520103003
Kód: 2520103003Podrobný popis
Dodejte interiéru šmrnc s Nordlux Aurelio: závěsné svítidlo ✔ Kov & dřevo ✔ Jemné světlo ✔ Dánský design ✔ Kvalitní provedení ✔ Doručíme bleskově ✨Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustry |
|---|---|
| EAN: | 5704924024078 |
| Materiál: | dřevo, kov |
| Délka kabelu: | 300cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 42cm |
| Průměr baldachýnu: | 12,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 25W |
| Výška baldachýnu: | 9,5cm |
| Výška stínítka: | 23,5cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)