Nordlux Arki (černá) kov IP20 75145003
Kód: 75145003Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Designová multifunkční lampa Arki od Nordlux s nastavitelným ramenem a více možnostmi uchycení v černém provedení.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5701581279872 |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 80cm |
| Barva kabelu: | černá |
| Délka kabelu: | 180cm |
| Krytí: | IP20 |
| Nastavitelné rameno: | ano |
| Odpojitelný kabel: | ne |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 20cm |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Vypínač: | na lampičce |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Arki |
| Maximální příkon: | 60W |
| Průměr základny: | 25cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)