Nordlux Arcello (leštěná mosaz) kov, plast IP54 2220155061
Kód: 2220155061Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Přenosné svítidlo Arcello pro venkovní i vnitřní užití s třístupňovým stmívačem ve dvou barevných variantách.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5704924010040 |
| Materiál: | Plast |
| Příkon: | 2,8W |
| Výška: | 25cm |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Energetická třída: | E |
| Hmotnost: | 0,82kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP54 |
| Provedení: | leštěná mosaz |
| Průměr: | 14cm |
| Stmívač: | ano |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 300lm |
| Typ stmívače/stmívání: | přes tlačítko, 3 stupně |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | 300lm (100%), 200lm (50%), 100lm (20%) |
| Vypínač: | na lampičce |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 30000 hodin |
| Další informace: | Nabíječka je součástí balení |
| Doba nabíjení: | 4 hodiny |
| Průměr základny: | 8cm |
| Výdrž baterie: | 300lm/5h, 200lm/10h, 100lm/20h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)