Nordlux Andor Round (nerezová ocel) Venkovní vestavné zemní osvětlení hliník, ocel IP67 2218400034
Kód: 2218400034Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Vestavěné zemní světlo Andor Round od Nordluxu v provedení z nerezové oceli s možností paralelního zapojení.Dodatočné parametre
| Kategória: | Venkovní |
|---|---|
| EAN: | 5704924012488 |
| Materiál: | hliník, ocel |
| Výška: | 14,8cm |
| Krytí: | IP67 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | nerezová ocel |
| Průměr: | 11cm |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Andor |
| Maximální příkon: | 15W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)