Nordlux Aeron 60 (bílá) textil, kov IP20 2512696001
Kód: 2512696001Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5704924025044 |
| Materiál: | textil, kov |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 60cm |
| Průměr baldachýnu: | 40cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 15W |
| Výška stínítka: | 24cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)