NIMCO UNIX ČERNÁ Police do koupelny 50 cm, do sprchy 2091-H-50-90
Kód: 2091-H-50-90Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| EAN: | 8595187120570 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Hliník, Kov |
| Hloubka: | 97 |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Šířka: | 500 |
| Výška: | 54 |
| Balení (š x v x h): | 560 x 70 x 115mm |
| Povrchová úprava: | Černá matná. |
| Rozměr: | 401-500 mm |
| Typ montáže: | Lepení |
| Váha: | 0,64 |
| Záruční doba: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)