Lucide Žárovka LED Filament svíčka - stmívatelná - 3W 115M 2200K - Jantarová
Kód: 49043/03/62Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UGROUTCLEANERS75
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UMAPXCLS75
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491183 |
| Patice: | E14 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 3 |
| Výkon [W]: | 1 x 3 W |
| Výška [cm]: | 9.8 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)