Lucide ZARO stropní bodové svítidlo koupelnové kulaté bílá
Kód: 69801/01/31Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bodovky |
|---|---|
| EAN: | 5411212690098 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 35 W |
| Výška [cm]: | 10 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)