Lucide ZARO IR – Nástěnný reflektor / Nástěnné světlo Vnitřní/Venkovní – 2xGU10 – IP65 – se senzorem – černé
Kód: 69803/02/30Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212690142 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Se senzorem pohybu a senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 2 x 7 W |
| Výška [cm]: | 23 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)