Lucide XIO - nástěnné svítidlo - stmívatelné - G9 - 1x4W 2700K - Šedá 09217/04/36
Kód: 09217/04/36Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212091901 |
| Barva: | Šedá |
| Patice: | G9 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 4 W |
| Výška [cm]: | 9.7 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)