Lucide XIO nástěnné svítidlo hranaté G9/3.5W 350LM 2700K bronz
Kód: 09217/04/97Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212092458 |
| Barva: | Hnědá |
| Patice: | G9 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 4 W |
| Výška [cm]: | 9.7 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)