Lucide WOLFRAM závěsné svítidlo 3xE27 - 21417/03/02 - zlaté
Kód: 21417/03/02Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závěsná |
|---|---|
| EAN: | 5411212211453 |
| Barva: | mosazná, zlatá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 3 x 60 W |
| Výška [cm]: | 70 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)