Lucide WOLFRAM závěsné svítidlo - 21417/32/02 - E27
Kód: 21417/32/02Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závěsná |
|---|---|
| EAN: | 5411212211170 |
| Barva: | mosazná, zlatá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 32 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 60 W |
| Výška [cm]: | 60 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)