Lucide VOLANTIS venkovní nástěnné bodové svítidlo 1xE27 IP54 černá
Kód: 27807/01/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Podrobný popis
Elegantní, moderní nástěnné svítidlo vyrobené z vysoce kvalitního hliníku. Ideální pro venkovní použití na vaší fasádě nebo zahradní stěně. Volantis se skládá z robustního válce a čtvercové podpěry, kterou připevníte na zeď. Jeho světlo svítí přímo dolů.Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212272041 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 18.2 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)