Lucide VIDAL stropní svítidlo Ø 48 cm 1x38W 2700K černá
Kód: 46103/38/30Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212460905 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 48 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 38 W |
| Výška [cm]: | 6 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)