Lucide UPTON - stropní bodové svítidlo - 2xGU10 - černá / kouřově šedá
Kód: 57900/02/65Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212570024 |
| Barva: | Šedá, Černá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 40 W |
| Výška [cm]: | 12.8 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)