Lucide TYON - Dobíjecí stolní lampa Vnitřní/Venkovní - baterie - LED stm. - IP65 - Černá
Kód: 13816/02/30Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lampy |
|---|---|
| EAN: | 5411212134745 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 5 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 2 W |
| Výška [cm]: | 41 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)