Lucide TUBE - stropní svítidlo - GU10 - Bílá
Kód: 22953/02/31Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212220950 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 50 W |
| Výška [cm]: | 12.5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)