Lucide TOUCH - stolní lampa - Ø 22 cm - Chrom
Kód: 12561/21/12Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212123329 |
| Barva: | Chrom |
| Patice: | E14 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 42 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)