Lucide TENDO-LED - stropní svítidlo - Ø 22 cm - LED - 1x18W 3000K - Bílá
Kód: 07105/18/31Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212071767 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 18 W |
| Výška [cm]: | 3 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)