Lucide SUTTON - Nástěnné venkovní svítidlo - LED stmívatelné - 1x2W 2850K/3150K - IP54 - Senzor Den/Noc - Černá
Kód: 15813/02/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212152084 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 4 V |
| Sensor: | Se senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 2 W |
| Výška [cm]: | 8.6 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)