Lucide ST64 Třída B - Žárovka s vláknem - Ø 6,4 cm - LED stmívatelná - E27 - 1x7W 2700K - Průhledná
Kód: 49089/07/60Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UMAPXCLS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491893 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | B |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 6.4 cm |
| Výkon [W]: | 1 x 7 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)