Lucide SPIKE - Bodové svítidlo venkovní - stmívatelné - GU10 - 1x5W 3000K - IP54 - Černá 27882/05/30
Kód: 27882/05/30Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5411212271471 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 5 W |
| Výška [cm]: | 42 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)