Lucide SCOTT - nástěnné svítidlo - Bílá 45265/01/31
Kód: 45265/01/31Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212450661 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 13 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)