Lucide PINGI - Dobíjecí stolní lampa Vnitřní/Venkovní - Baterie - Ø 33,5 cm - IP44 - Taupe
Kód: 06822/62/41Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lampy |
|---|---|
| EAN: | 5411212061492 |
| Barva: | taupe |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 5 V |
| Průměr ø [cm]: | 33.5 cm |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 3 W |
| Výška [cm]: | 61.5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)