Lucide P45 filamentová LED žárovka Ø 4,5 cm E14 1x3W 2700K - stmívatelná - průhledná
Kód: 49046/03/60Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491770 |
| Patice: | E14 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 4 |
| Výkon [W]: | 1 x 3 W |
| Výška [cm]: | 7.7 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)