Lucide OXFORD venkovní nástěnné svítidlo 1xG9 IP54 černá
Kód: 28803/01/30Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212281395 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | G9 |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 220 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 5 W |
| Výška [cm]: | 11 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)