Lucide ONNO - LED nástěnné svítidlo do koupelny - 1x8W - IP44 - Chrom
Kód: 79297/08/12Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212791443 |
| Barva: | Chrom |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | E |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 8 W |
| Výška [cm]: | 4.2 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)