Lucide NERIDA - Závěsné svítidlo vnitřní/venkovní - Ø 35 cm - 1xE27 - IP44 - Natural
Kód: 03844/01/72Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závěsná |
|---|---|
| EAN: | 5411212031891 |
| Barva: | dřevo |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 35 cm |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 389 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)