Lucide NARVIK - sloupkové světlo - LED - 1x9,2W 3000K - IP65 - Černá
Kód: 15810/09/30Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5411212152039 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 9.2 W |
| Výška [cm]: | 50 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)