Lucide MIZAR koupelnové nástěnné svítidlo 90cm - LED - 10W - IP44 - černá
Kód: 12201/90/30Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212126931 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 11 W |
| Výška [cm]: | 7.2 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)