Lucide MIZAR koupelnové nástěnné svítidlo - 60cm - LED - 6W - IP44 - černá
Kód: 12201/60/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UMAPXCLS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212126924 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 6 W |
| Výška [cm]: | 7.2 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)