Lucide MATSLOT - nástěnné svítidlo venkovní - IP23 - Černá 29828/01/30
Kód: 29828/01/30Súvisiaci tovar
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212290397 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 23 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 24.6 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)