Lucide MAREN nástěnné bodové svítidlo E14 černá
Kód: 77978/01/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212771070 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E14 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 25 W |
| Výška [cm]: | 14 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)