Lucide LUNEX - Dobíjecí nástěnné svítidlo Vnitřní/venkovní - Baterie - 1x2W 3000K - IP54 - černé
Kód: 27251/02/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212272409 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 5 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 2 W |
| Výška [cm]: | 11 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)