Lucide LORI - nástěnné svítidlo venkovní - IP44 - Černá 14893/01/30
Kód: 14893/01/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212144300 |
| Barva: | Antracit |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 12 cm |
| Sensor: | Se senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 15 W |
| Výška [cm]: | 21.8 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)