Lucide LIVIA - nástěnné svítidlo venkovní - IP44 - Bílá 11812/01/31
Kód: 11812/01/31Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212114419 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 60 W |
| Výška [cm]: | 25 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)