Lucide LED žárovka - okrasné vlákno - Ø 4,5 cm - stmívatelná - 1x4W 2700K - Průhledná
Kód: 49022/04/60Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212490759 |
| Patice: | E14 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 4 |
| Výkon [W]: | 1 x 4 W |
| Výška [cm]: | 7.7 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)