Lucide LED žárovka - okrasné vlákno - Ø 4,5 cm - stmívatelná - 1x4W 2700K - Albast
Kód: 49022/04/67Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UMAPXCLS75
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212490766 |
| Patice: | E14 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 4 |
| Výkon [W]: | 1 x 4 W |
| Výška [cm]: | 7.7 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)