Lucide LED žárovka G4 - Led žárovka - Ø 0,9 cm - LED - G4 - 1x1,5W 2700K - Bílá
Kód: 49029/01/31Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
UGROUTCLEANERS75
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491107 |
| Patice: | G4 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 12 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Výkon [W]: | 1 x 1.5 W |
| Výška [cm]: | 3.8 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)