Lucide LED žárovka - Ø 5 cm - stmívatelná - GU10 - 3x5W 3000K - Bílá
Kód: 49006/15/31Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212490681 |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 5 |
| Výkon [W]: | 3 x 5 W |
| Výška [cm]: | 5.3 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)