Lucide LED žárovka 4.5cm E27/3W 2200K - stmívatelná - Jantarová
Kód: 49045/03/62Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491336 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 4 |
| Výkon [W]: | 1 x 3 W |
| Výška [cm]: | 7.2 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)