Lucide JULIUS závěsné svítidlo 5x E27 Smoke Glass
Kód: 34438/05/65Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interiérová |
|---|---|
| EAN: | 5411212343451 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 5 x 25 W |
| Výška [cm]: | 120 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)