Lucide JOANET závěsné svítidlo - 5xE27 - kouřově šedá
Kód: 45494/15/65Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závěsná |
|---|---|
| EAN: | 5411212451439 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 71 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 5 x 40 W |
| Výška [cm]: | 50 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)