Lucide JACKSON - Patkové stmívatelné svítidlo - Ø 16 cm - LED - 1x2W - IP65 - Senzor Den/Noc - Černá
Kód: 15812/02/30Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5411212152077 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 4 V |
| Průměr ø [cm]: | 16 cm |
| Sensor: | Se senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 2 W |
| Výška [cm]: | 50 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
.png)