Lucide HUPS IR - Nástěnné světlo Vnitřní/Venkovní - LED - 1x10W 3000K - IP54 - Senzor pohybu & Den/Noc - Černá
Kód: 22863/10/30Súvisiaci tovar
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212221575 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Se senzorem pohybu a senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 10 W |
| Výška [cm]: | 21 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
.png)